Potrebujete poradiť»
Infolinka od 7:00 do 18:00
0
0

pre stavebné práce

Kód: GEBOL -WORKER PRO
Skladom

5.49€ bez DPH

6.59€

Pracovné rukavice Gebol Worker Pro sú obzvlášť robustné, a preto sú ideálne na hrubú prácu. Jeho prémiová kvalita sa vyznačuje predovšetkým hrúbk..

Kód: GEBOL- PRO TEX
GEBOL-  PRO TEX
Skladom

4.29€ bez DPH

5.15€

Bezšvová pracovná rukavica Gebol Pro Tex vyrobená z nylonu zaujme dvojitým poťahom, ktorý dáva tejto rukavici špeciálnu robustnosť a odolnosť proti od..

Kód: GEBOL- WET GRIP 200
Skladom

3.79€ bez DPH

4.55€

Pracovná rukavica Gebol Wet Grip zaujme profesionálnou kvalitou vyrobenou z nylonu s 3/4 nitrilovým záterom. Vďaka dodatočnému nitrilovo-piesočna..

Kód: GEBOL- YELLOW NITRIL (DOPREDAJ)
Skladom

1.59€ bez DPH

1.91€

Žltý nitrid Gebol je ideálny na prácu s mokrými a mastnými predmetmi. Vďaka žltému ¾-nitrilovému povlaku na dlaniach a prstoch je práca s mastným..

Kód: GEBOL- ECO FIT
GEBOL- ECO FIT
Skladom

3.69€ bez DPH

4.43€

Eco Fit sú pracovné rukavice, ktoré chránia pred nečistotami a povrchovými zraneniami. Jeho mäkká kozia koža na dlaniach zaisťuje pohodlné noseni..

Kód: GEBOL- POWER WORKER
GEBOL- POWER WORKER
Skladom

2.29€ bez DPH

2.75€

Gebol Power Worker, bezšvové, veľmi robustné pracovné rukavice s profilovaným latexovým poťahom na dlaniach, sú veľmi odolné, a preto sú vhodné najmä ..

Kód: 709215GEBOL- PREMIUM DRIVER (HOVÄDZIA KOŽA)
Skladom

5.99€ bez DPH

7.19€

Kvalitný Gebol Driver vyrobený z prémiovej celozrnnej hovädzej kože ponúka dobrý komfort nosenia, dlhú životnosť a vysokú odolnosť. Dvojité, doko..

Kód: GEBOL- PREMIUM DRIVER SL (SYNTETICKA KOŽA)
GEBOL- PREMIUM DRIVER SL (SYNTETICKA KOŽA)
Skladom

4.16€ bez DPH

4.99€

Pracovné rukavice Gebol Driver SL; klasické vodičské rukavice, vysoko kvalitná syntetická koža PU, 100% bez chrómu, stabilná, stabilná kvalita, o..

Kód: GEBOL- UNI FIT COMFORT
Skladom

4.99€ bez DPH

5.99€

Mimoriadne mäkká detská koža v kombinácii so strečovým spandexom na chrbte ruky dáva Gebol Uni Fit Comfort jej neporovnateľné pohodlie pri nosení a vý..