Potrebujete poradiť»
Infolinka od 7:00 do 18:00
0
0

pre montážne práce

Kód: GEBOL- ELEPHANTSKIN (BIELE)
GEBOL- ELEPHANTSKIN (BIELE)
Skladom

4.99€ bez DPH

5.99€

Rukavice ElephantSkin sú ošetrené antivírusovou a antibakteriálnou technológiou, ktorá účinne znižuje prenos vírusov (napr. koronavírusov) a baktérií...

Kód: GEBOL- MASTER FLEX
Skladom

3.49€ bez DPH

4.19€

Pracovná rukavica Gebol Master Flex z bezšvového ľahkého jemného úpletu s PU nitrilovým záterom s pieskovým povrchom je mimoriadne odolná a vykazuje v..

Kód: GEBOL- MASTER FLEX COOL TOUCH
GEBOL- MASTER FLEX COOL TOUCH
Skladom

3.99€ bez DPH

4.79€

Inovácia proti spoteným rukám: pracovné rukavice COOL & TOUCH od GEBOL teraz zaisťujú chladné, suché a svieže ruky. Inteligentné vlákno THERM..

Kód: GEBOL- MASTER FLEX ECO
GEBOL- MASTER FLEX ECO
Skladom

2.49€ bez DPH

2.99€

Tieto bezšvové, ľahké montážne rukavice s nitrilovým povlakom a pieskovým povrchom sa vyznačujú dobrým padnutím a pohodlím. Jeho charakteristikou..

Kód: GEBOL- MASTER FLEX LADY
GEBOL- MASTER FLEX LADY
Skladom

3.49€ bez DPH

4.19€

Pracovné rukavice Gebol Master Flex Lady podporujú ženskú silu na stavbe, v dielni a pri presnej práci. Bezšvová, ľahká, jemne pletená rukavica s..

Kód: GEBOL- MICRO-FLEX (ČIERNE)
Skladom

1.29€ bez DPH

1.55€

Gebol Micro Flex black je ideálny pre takmer akúkoľvek prácu, ktorá si vyžaduje zručnosť. Bezšvové, obzvlášť ľahké rukavice sa používajú pri opra..

Kód: GEBOL- MICRO-FLEX TOUCH
GEBOL- MICRO-FLEX TOUCH
Skladom

1.49€ bez DPH

1.79€

Micro Flex Touch bol špeciálne vyvinutý pre prácu s dotykovou obrazovkou, ktorú možno ovládať ukazovákom a palcom. Tieto bezšvové, ľahké montážne..

Kód: GEBOL- MULTI-FLEX
GEBOL- MULTI-FLEX
Skladom

3.49€ bez DPH

4.19€

Robustnosť, pohodlie pri nosení a priedušnosť robia z Multi Flex všestranného pomocníka medzi pracovnými rukavicami. Bezšvové, dermatologicky tes..

Kód: GEBOL- MULTI-FLEX COMFORT
GEBOL- MULTI-FLEX COMFORT
Skladom

3.79€ bez DPH

4.55€

Jedinečnosťou, ktorá robí Multi Flex Comfort špeciálnym, je efekt regulácie teploty bambusového vlákna, ktoré udržuje ruky v chlade a suchu. Bezš..