Potrebujete poradiť»
Infolinka od 7:00 do 18:00
0
0

GEBOL

 WINTER EXTREME č. 10  WINTER EXTREME č. 10

Robustná zimná rukavice, ktorá je verným spoločníkom aj vo veľmi chladnom prostredí. Ideálne sa hodí pre poľnohospodárske a lesné práce, montážne..

7.19€

 WINTER EXTREME č. 11  WINTER EXTREME č. 11

Robustná zimná rukavice, ktorá je verným spoločníkom aj vo veľmi chladnom prostredí. Ideálne sa hodí pre poľnohospodárske a lesné práce, montážne..

7.19€

GEBOL -  GRILL MASTER GEBOL -  GRILL MASTER

- Vyrobené z aramidového vlákna, ktoré sa tiež používa v ochranných pomôckach pre hasičov - Majú dobre padnúcu pletenú manžetu, ktorá poskytuje o..

22.68€

GEBOL -  GRILL PROFESSIONAL GEBOL -  GRILL PROFESSIONAL

 robustné tepelné rukavice chránia ruky a predlaktie proti teplu a lietajúcim iskrám• ideálne na bezpečnú manipuláciu na grile• Kontaktné teplo p..

22.68€

GEBOL - detské rukavice PINGU

Pingu, hrejivá rukavica pre malých remeselníkov. Táto rukavica, vyvinutá špeciálne pre chladné obdobie, udržuje detské ruky v teple. To zaisťujú veľm..

4.19€

GEBOL - Pištoľ

Štandardný gebol kazetový lis so stojanom na 310 ml..

1.79€

GEBOL - Pištoľ Skelett

Skelet pre tlačové kazety Gebol; Kvalita remeselníka, praktická nízkotlaková tesniaca pištoľ, ľahká konštrukcia so šesťhrannou tlačnou tyčou, dob..

4.26€

GEBOL - Pištoľ Super

Gebol cartridge press dobré spracovanie, kvalitné vyhotovenie, zvýšený preklad zaisťuje rovnomerný tlak a nepretržité podávanie; otočný plášť kaz..

10.39€

GEBOL - Pracovné rukavice LADY DIAMOND č.7 GEBOL - Pracovné rukavice LADY DIAMOND č.7

Táto bezšvová montážna rukavica odpudzujúca kvapaliny ponúka dokonalé prispôsobenie a vynikajúci komfort nosenia. Skvelá štruktúra plástu v 6D pletace..

3.59€

Zobrazenie 1 až 9 z 301 (34 stránok)