Potrebujete poradiť»
Infolinka od 7:00 do 18:00
0
0
Led čiapka čierna

Zlá viditeľnosť je častou príčinou nehôd. Chladné obdobie sprevádzajú aj krátke dni, hmla a znížená viditeľnosť. Naše LED čiapky v neónovo ž..

9.06€

Led čiapka neónová

Zlá viditeľnosť je častou príčinou nehôd. Chladné obdobie sprevádzajú aj krátke dni, hmla a znížená viditeľnosť. Naše LED kukly v neónovo žl..

9.06€

NEPREMOKAVÁ BUNDA ECONOMY

NEPREMOKAVÁ BUNDA ECONOMY ( Pršiplášťová bunda)Bunda je vyrobená z polyesteru s vinylovým povrchom a má zips, manžety so zapínaním na cvočky, kapucňu ..

13.68€

Nepremokavá bunda PROFI

Bunda je vyrobená z polyesteru odolného proti roztrhnutiu s PU povlakom a má zvárané švy, zips, skrytú légu na gombíky so zapínaním na cvočky, manžety..

37.80€

Nepremokavá obuv ECONOMY

Kvalitná základná topánka je vyrobená z PVC a má textilnú podšívku. Hmotnosť cca 640g / výška drieku 38cm..

9.91€

Nepremokavá obuv PROFI (Žltá)

Kvalitná profesionálna bezpečnostná obuv je vyrobená z PVC. Topánka má textilnú podšívku, oceľovú špicu a kovovú medzipodrážku odolnú proti vnikn..

23.16€

Nepremokavé nohavice ECONOMY

Nepremokavé nohavice ( Pršiplášťové nohavice)Nohavice sú vyrobené z polyesteru s vinylovým povrchom a majú elastický pás, nastaviteľné manžety na noha..

11.59€

Nepremokavé nohavice PROFI

Nohavice sú vyrobené z polyesteru odolného proti roztrhnutiu s PU plášťom a majú zvárané švy, široký elastický pás, bočné zipsy na konci nohavíc a ref..

26.71€

Poncho UNIVERSAL

100% LDPE..

2.02€